Тренінг «Всередині я знаю»

 

ВСЕРЕДИНІ Я ЗНАЮ.
Ваш підсумковий тренінг і введення в самостійну роботу над собою
Ви готові підвести підсумок? Підсумок нескінченного читання розвиваючої літератури, ходіння по семінарам, тренінгам, психологам, коуч і гуру особистого розвитку? Підсумок, який дозволить вам назавжди звільниться від зовнішньої залежності? Підсумок, після якого залишиться тільки ясність погляду всередину і ваша самостійна робота над собою?
Тоді - вам сюди.
 
Всі відповіді приходять зсередини; найкращий учитель і найвищий гуру знаходиться всередині нас - це наша душа. Всі вчителі потрібні лише до тих пір, поки ми не навчимося чути її голос і найкращий учитель - той, хто допоможе вам цей голос почути, навчити відрізняти його від інших голосів і слідувати за ним - і потім відпустити вас.
 
Що б не відбувалося з нами, які б завдання ні підкидала нам життя, як би неприємні або непосильні вони нам не здавалися - це всього лише духовні уроки, пройшовши які ми приходимо до вирішення будь-якої проблеми. Чим сильніше зв'язок з «внутрішнім гідом», тим м'якше і швидше проходить урок - і тоді життя налагоджується знову.
 
«Внутрішній гід» пробуджується спочатку в ході спеціальних вправ і медитацій і лише потім перебуває з нами постійно, даючи відповідь на будь-яке питання.
 
Це дозволяє заощадити набагато більше коштів на тренінгах і психологічних консультаціях надалі, оскільки будь-який інший тренінг, що занурює в складні системи вдосконалення «від розуму» вимагає присутність зовнішнього вчителя тривалий час і після його закінчення.
 
Якщо ви навіть і будете відвідувати такі заходи після нашого тренінгу, ви будете схоплювати їх суть значно швидше, бо всюди говориться про одне й те ж різними словами ... але не скрізь даються ключі.
 
Тут ключ буде у вас.
 
Секрет цього тренінгу - навчання практикам, які дозволять продовжити роботу над собою і після тренінгу.