Почитати відгуки

Свого часу книга "Сходинки свідомості" дуже вплинула на мене. Всім, хто хоче всерйоз взятися за себе і змінити своє життя на краще, рекомендую її прочитати.
 
Олександр Шовковський, заслужений голкіпер збірної України з футболу

 

Книга «Сходинки свідомості» і подальше спілкування зі Станіславом і Оленою Хохель допомогли мені прийняти важливе рішення у своєму житті.
 
Надія Мейхер, співачка, поетеса, телеведуча

 

Немає хорошого спортсмена, який би досяг великих результатів без хорошого тренера. В житті, як і в спорті - те ж саме.
Якщо Ви стоїте на шляху особистого зростання і хочете наповнити свої справи енергією успіху, а життя - радістю, є сенс прискорити цей процес, взявши з собою провідника, якому вже знайомий цей шлях.
Дозвольте порекомендувати Вам людину, яка свого часу вивела мене зі смуги невдач, розчарувань і залежностей; зі світу, який, як тоді мені здавалося, був наповнений для мене темрявою. За час роботи зі Станіславом я налагодив відносини з дружиною і дітьми, виріс, як бізнесмен, домігся успіху. Бажаю йому побільше послідовників, які зможуть, змінивши своє життя, змінити життя навколо себе.
 
В'ячеслав ЛИСЕНКО, власник компанії Ukraine-China communication;
засновник видання "Колесо Життя", ukr-china.com.

 

Славка, величезне спасибі за все, що ти зробив і продовжуєш робити, за той внесок, який ти вніс і продовжуєш вносити в моє життя. Сказати, що Станіслав Хохель є професіоналом - це нічого не сказати. Він і вчитель, і наставник, і друг. Особистість настільки багатогранна і професійна, що знайти потрібні слова досить складно.
Відомо, що вищим пілотажем для психолога є той факт, коли приходячи на консультацію, отримуєш конкретне рішення цікавить тебе питання. Так ось, приходячи на консультацію або на заняття в постійній групі я завжди отримувала професійну відповідь на всі мої запитання, а також практичне керівництво для досягнення бажаного результату. І результат завжди досягався! Це факт! Немає жодної межі в моєму житті, яка б не трансформувалася в позитивному ключі. Я перебуваю в постійному зростанні. Прийшла усвідомленість, розуміння себе, своїх бажань, цілей, а з цим і можливості реалізації всього задуманого. Впевненість у правильності прийнятих рішень і радість стали постійними супутниками.
 
З повагою Анна Артюшенко, власник Дизайн-студії
"Золотий перетин" www.goldencut.com.ua

 

Шановні панове керівники і власники підприємств!

Ми познайомилися з тренером-психологом Станіславом Хохелем на семінарі з менеджменту, який проходив в Києві. У той час наше підприємство дуже швидко розвивалося, і ми відчували, що потрібен інший підхід до керування ним, якийсь крок вперед, але чітко сформулювати свої думки тоді ми не могли.
На семінарі Станіслав читав лекцію по мотивації персоналу, і справив на нас велике враження. Ми почули відгук на свої думки. Ми запросили Станіслава провести тренінги зі створення команди і налагодження комунікацій, і зрозуміли, що саме таким чином наше підприємство зможе зробити якісний крок вперед. Ми відчули, що можливості особистого розвитку - це саме те, що потрібно нам і нашим співробітникам.
Потім були інші тренінги, групові та індивідуальні, які принесли багато користі, як всьому нашому колективу, так і керівникам. Адже для того, щоб підприємство зробило крок вперед, цей крок повинні зробити спочатку провідні менеджери.
З тих пір пройшло кілька років. Наше підприємство успішно розвивається, у співробітників в колективі значно покращилися взаємини. Ми, як керівники, навчилися виділяти лідерів і правильно працювати з ними. Наша співпраця зі Станіславом Хохелем триває, і ми вдячні долі, свого часу познайомив нас з людиною, який допоміг нам знайти відповідь на наші запитання.
Ми сподіваємося, що це рекомендаційний лист підкаже керівникам інших підприємств, як знайти вихід з подібних ситуацій, і бажаємо Станіславу великих успіхів.
 
Людмила БОРИСОВА і Олександр ГУМЕНЧУК,
директор і комерційний директор спільного українсько-іспанського
фармацевтичного підприємства "СПЕРКО УКРАЇНА", м Вінниця.

 

Я запрошував Станіслава провести корпоративний тренінг для співробітників своєї фірми, потім консультувався у нього індивідуально, а потім займався в постійній групі особистого зростання.
У кожному колективі є дрібні образи, непорозуміння, безпричинні зміни настрою, нервозність при вирішенні певних питань. Це призводить до блокування інформації і уповільненні роботи фірми в цілому. Після трьох днів роботи Станіслава зі мною і моїми людьми все змінилося. Згуртованість колективу набагато зросла, чого я і домагався.
Головним підсумком приїзду до нас Станіслава стало те, що я проводжу на фірмі зараз набагато менше часу, ніж раніше, без шкоди для результатів.
Що мені дали наступні заняття в постійній групі? Перш за все, відчуття життя. Зріс рівень моєї особистої свободи, пішли непотрібні зобов'язання, страхи, з'явилися перспективи. Змінилося навіть стан здоров'я: пропали бородавки на ногах, зникла алергія. Але головне - змінилося ставлення до труднощів і з'явився кайф від кожного прожитого дня.
 
Віталій БУРАВІЦКІЙ, директор ПП "Парк-Плюс", м Кривий Ріг.
 
Чому я навчилася за час роботи зі Станіславом? Слухати і розуміти себе, приймати правильні рішення, жити в світі з собою, по-іншому взаємодіяти з людьми і світом. Крім цього, я стала абсолютно здоровою людиною. Як мій учитель, Станіслав чітко і своєчасно позначав те, що зі мною відбувається і допомагав мені справлятися з цим.
 
Світлана АНТОНЕНКО, директор готелю "Україна", м Севастополь.

Stan, I hope you are able to do your workshop again because I enjoyed it and learned a great deal. It was nice to hear that Jim and I form a perfect match, and to learn why.
Now maybe I can overlook some of his annoying habits! I felt doubly blessed knowing that Jim is a perfect match for a life partner and that Louise is a perfect match for a friend. No wonder I am so happy!
...In my own relationship there have been many times, especially early in our marriage, when I did not think we’d make it another month. In retrospect I see that I was resentful of Jim’s need to be alone and he was intolerant of my need to be with people.Over the years we may have become more balanced and respectful of each others needs. Learning each others needs was sometimes a painful process.

Mary Z., Colorado Springs

Використані фотографії з сайтів mynews-in.net  и dynamo.kiev.ua