Про медитації

«Я вже рік ходжу на занятія..Не так регулярно, як хотілося б, але все же..Нікогда раніше не чула і не виконувала ті медитації, які ми робимо в групі, хоча медитувати доводилося. І якщо від звичайних медитацій максимальний ефект - це розслаблення, радість, більш висока концентрація уваги (в загальному, що традиційно виникає навіть при нетривалих заняттях), то тут (на мій подив) приєдналися досить чіткі відчуття і усвідомлення своєї душі і себе як душі. Особливо гостро це відчувалося на перших заняттях (не знаю чому). Відчуття блаженства, радості і щастя, жар в серце і точки з'єднання особистості з душею - це все було несподівано і дуже приємно. Ось зараз пишу відгук і все це відчуваю))) Надалі ці відчуття легко викликати, концентруючись на певній галузі.
Ще одна медитація була для мене справжнім відкриттям - такого спокою, умиротворення, як під час і після, мені здається, я не відчувала ніколи. Ну в крайньому випадку, в глибокому дитинстві. Це ні з чим не порівняти.
Деякі з медитацій виконувати легко, інші - складніше, але тим не менш, всі вони надають свій, унікальний, часом непередбачуваний і приємний ефект. Це простий спосіб бути щасливим, витрачаючи мінімум часу, спосіб, який дозволяє не ставити своє щастя в залежність від зовнішніх обставин і який завжди під рукою - в тобі самому).

Ліана Левицька, м. Київ
 
 
Моя практика медитацій у Слави допомогла мені розірвати "замкнуте коло" проблем, в якому я перебувала досить довго. І зараз, через півроку постійних практик і саме завдяки їм, я знайшла таке дороге мені стан внутрішнього спокою.
Спасибі, Слава.
Катерина Палюх, м. Київ »