Про роботу з керівниками та персоналом підприємств

Шановні панове керівники і власники підприємств!
Ми познайомилися з тренером-психологом Станіславом Хохелем на семінарі з менеджменту, який проходив в Києві. У той час наше підприємство дуже швидко розвивалося, і ми відчували, що потрібен інший підхід до керування ним, якийсь крок вперед, але чітко сформулювати свої думки тоді ми не могли.
На семінарі Станіслав читав лекцію по мотивації персоналу, і справив на нас велике враження. Ми почули відгук на свої думки. Ми запросили Станіслава провести тренінги зі створення команди і налагодження комунікацій, і зрозуміли, що саме таким чином наше підприємство зможе зробити якісний крок вперед. Ми відчули, що можливості особистого розвитку - це саме те, що потрібно нам і нашим співробітникам.
Потім були інші тренінги, групові та індивідуальні, які принесли багато користі, як всьому нашому колективу, так і керівникам. Адже для того, щоб підприємство зробило крок вперед, цей крок повинні зробити спочатку провідні менеджери.
З тих пір пройшло кілька років. Наше підприємство успішно розвивається, у співробітників в колективі значно покращилися взаємини. Ми, як керівники, навчилися виділяти лідерів і правильно працювати з ними. Наша співпраця зі Станіславом Хохелем триває, і ми вдячні долі, свого часу познайомив нас з людиною, який допоміг нам знайти відповідь на наші запитання.
Ми сподіваємося, що це рекомендаційний лист підкаже керівникам інших підприємств, як знайти вихід з подібних ситуацій, і бажаємо Станіславу великих успіхів.
 
Людмила БОРИСОВА і Олександр ГУМЕНЧУК,
директор і комерційний директор спільного українсько-іспанського
фармацевтичного підприємства "СПЕРКО УКРАЇНА", м Вінниця.